Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Ekologiškas kokoso riešutų muilas

jautriausios ir sausos odos prausimui

Plačiau

Į palyginimą

7,00 EUR


Prekės kodas: 995

Šiuo metu turime: 10 vnt.


Šio minkštai putojančio muilo sudėtis yra visiškai natūrali, kurio pagrindą sudaro ekologiškas kokoso riešutų aliejus, gaminamas Indonezijos salų, kurias skalauja Ramusis vandenynas, vietinių kooperatyvų narių rankomis.

Kokosų aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E (Alpha Tocopherol), lauro rūgšties (Lauric Acid), šis aliejus stabdo laisvųjų radikalų susidarymą, tai puikus odos minkštintojas, padedantis išvengti odos senėjimo ir raukšlių atsiradimo. Kokosų aliejus gerina egzemos, dermatito ar žvynelinės paveiktos odos būklę, jis drėkina išsausėjusias kūno vietas. 

Į šio muilo sudėtį įeina ir unikalusis taukmedžių sviestas, kurio sudėtyje esantis vitaminas A skatina ląstelių atsinaujinimą jaunina odą, maitina ir ramina sausą, šiurkščią odą, o vitaminas E veikia kaip oksidantas, atitolinantis senėjimo procesus.

Rekomenduojama. Dėka natūralios kilmės ingredientų šis muilas tinka visų tipų, bet labiausiai jautriai ir sausai odai.

Švelnus, gausiai ir minkštai putoja, bekvapis.

Tinka kūdikių ir vaikų odos priežiūrai.

Kokoso riešutų muilas drėkina ir minkština kūno odą, gerina išbertos, dermatito paveiktos odos būklę, nes jo sudėtyje gausu kokoso riešutų bei riebaus ricinų aliejų, taukmedžių sviesto.

 

Sudėtis: saponifikuotas ekologiškas kokoso aliejus (Sodium cocoate), saponifikuotas nerafinuotas taukmedžio sviestas (Butyrospermum parkii), saponifikuotas ekologiškas ricinos aliejus (Ricinis communis) - nieko daugiau!

Šiomis civilizacijos dienomis senasis tradicinis muilas įgijo konkurentų: kvapnius dušo gelius, prausimosi putas, specialius intymios higienos ar torto pyragėlius primenančius muilus. Daugumos mums jau įprastų prausimosi priemonių sudėtis tėra įvairių konservantų mišinys, dažnam pasireiškiantis alergijos atsiradimu, paraudimu ar odos išsausėjimu.

Odos priežiūros priemonių gamintojai sausinamąjį muilo efektą pabandė sušvelninti į jo sudėtį įtraukdami natūralių aliejų. Tačiau, kad ir kaip apmaudu, tiesa yra ta, jog tiek keli šlakeliai aliejaus tėra viskas, ką galima rasti natūralaus tokių priemonių sudėtyse. Tuomet tampa nesuprantama kam apskritai reikėtų pirkti ir naudoti tokius muilus. Todėl, kad jie kainuoja pigiau? Tačiau vėlgi tiesa ta, jog žemą kainą būtent ir lemia sintetiniai, pigiai kainuojantys produktą sudarantys ingredientai. Rodos, lyg ir sutaupome, o vėliau išlaidaujame, norėdami pagydyti atsiradusias odos problemas. Tai tarsi užburtas ratas, kova su vėjo malūnais, kasdienis įrodinėjimas, jog balta iš tikrųjų yra juoda...

Mes jau pamiršome, jog "švaros praktika" gyvavo amžių amžius, o civilizacijos nepaliestuose kraštuose tebegyvuoja iki šiol. Afrikoje ir kitų šalių atokiausiuose kampeliuose iki šių dienų rankomis yra gaminami autentiški pačiomis gryniausiomis ir tikriausiomis gamtos natomis dvelkiantys muilai, kurie iki šių dienų pasaulyje išliko geriausiais natūralių muilų pavyzdžiais. Tenykščiai žmonės nežino kas yra alergija, nes jie nežino kas yra novaturiškas dušo gelis, svaiginančio aromato ar paveikslėlį primenantis muilas...

Mūsų patirtis. Anksčiau mes skirstydavome muilus į natūralius (susidedančius iš natūralių medžiagų) ir sintetinius (susidedančius iš nenatūralios kilmės medžiagų).

Dabar, kai išmanome kur kas daugiau, masinės gamybos sintetinius muilus apskritai pamiršome ir išbraukėme juos iš savo gyvenimo. Ir nelyginame jų su natūraliais, nes jie net lyginami būti negali!

Dabar gi, natūralios sudėties muilus skirstome į gerus ir blogus. Nes ir jie, patikėkite, skiriasi.

Vienų natūralių muilų sudėtyje yra daug natūralių ingredientų, tokių kaip vanduo, augalinis glicerinas ir pan., tačiau kurie mūsų odai iš tiesų neduoda nieko gero (beje ir blogo taip pat) ir kaip mes sakome, muilų gamintojams šie ingredientai yra reikalingi dėl masės - juk reikia muilą iš kažko pagaminti:). Tokiuose muiluose pagrindinį vaidmenį groja nors ir natūralūs, tačiau nieko verti ingredientai, o vertingų medžių aliejų ar sviesto šiuose muiluose yra santykinai mažai.

Kitų gi muilų sudėtyje vandens, glicerino ir kitų panašių ingredientų yra arba labai mažai, arba jų išvis nėra. Tokiuose muiluose karaliauja medžių aliejai ir sviestas, kurie ir yra tikrieji sveikos odos draugai!

Taigi, vertinant net ir visiškai natūralios sudėties muilus būkite sąmoningi ir objektyvūs. Skaitykite produktų etiketes ir didžiausią dėmesį kreipkite ne į kainą, o į produktą sudarantį ingredientų sąrašą. Taip pat svarbu žinoti, jog produkto sudėtinės dalys pateikiamos mažėjančia tvarka, todėl didžiausią dėmesį reiktų kreipti į pirmuosius tris keturis sąraše esančius ingredientus, nes būtent jų produkte ir yra daugiausiai.

Tiesa, yra dar ir kitas, tik dar gilesnis ir detalesnis natūralių muilų skirstymas, tačiau tai jau yra „aukštasis pilotažas", kurį jums galbūt pateiksime ateityje. O dabar tegalime prasitarti, jog mūsų muilai atitinka aukščiausią mūsų natūralių muilų skirstymo kriterijų;)

Nuo Komentaras
Viktorija Kazokaityte
2011-06-03
Iš tikrųjų, vertas dėmesio produktas. Naudoju jį kūdikio odelei prausti, labai švelnus, lengvai putojantis. Patinka tai, kad nenusausina odelės ir po to nebūtina kiekvieną kartą nuprausus tepti kuo nors.
Rasa Tolvaisaite
2011-01-06
Šiuo metu naudoju, patinka, kad bekvapis, kad natūralus

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2017 bei Green Parent Beauty Awards 2018 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom