Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Ekologiškos depiliacijos su arbatmedžiu rinkinys

skirta visiems odos tipams

Plačiau

Į palyginimą

Akcija!

20,00 EUR

17,00 EUR


Prekės kodas: MST

Šiuo metu turime: 29 vnt.


Praturtintas arbatmedžio eteriniu aliejumi, pasižyminčiu antiseptinėmis, priešgrybelinėmis, antibakterinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis.

Šį rinkinį sudaro:

 • 170 g. depiliacinio cukraus mišinio;
 • 18 vnt. skirtingų dydžių (skirtų veidui ir kūnui) plaunamų ir daugkartinio naudojimo medvilninių depiliacijos juostelių;
 • 4 vnt. dviejų dydžių medinių mentelių.

Depiliacinis cukrus skirtas visų veido ir kūno sričių depiliacijai.

Svarbu! Įsigijus šį pradinį MOOM depiliacijos rinkinį, vėliau reikės įsigyti tik cukraus mišinio papildymą, kuris jums kainuos mažiau.

! Raunamoji cukraus galia visuose MOOM rinkiniuose vienoda - skiriasi tik jo sudėtyje esantys augalų eteriniai aliejai.

Skutant nepageidaujamus plaukelius ar naudojant depiliacinius kremus, plaukeliai tėra nuskutami, dėl ko jie greitai atauga. Net jei depiliacinis vaškas išrauna nepageidaujamus plaukelius su šaknimis, jis neabejotinai žaloja jūsų odą, be to vašku atliekama depiliacija yra nepaprastai skausminga. Po depiliacijos vašku, pažeistai odai reikia gydomojo kremo. Tuo tarpu MOOM depiliacijos priemonių sudėtyje yra eterinių aliejų, pasižyminčių antiseptinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis, dėl ko atlikus depiliaciją MOOM priemonėmis, odai nereikės papildomo kremo. Depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei vašku, be to, atliekant depiliaciją cukrumi pašalinami įvairaus ilgio plaukeliai, kurie neįauga į odą.

MOOM cukraus mišinys skiriasi nuo rytietiškų cukraus vaškų savo spalva, konsistencija, kvapu, taip pat gebėjimu išrauti nepageidaujamus plaukelius. Todėl rekomenduojame išbandyti abejų rūšių cukraus vaškus (tiek MOOM, tiek rytietišką Allo'Nature cukraus vašką) tam, kad atrastumėte asmeniškai geriausią variantą.

Rekomenduojama. Depiliacinis cukrus skirtas visų veido ir kūno sričių depiliacijai.

Naudojimas. Norint nepriekaištingai atlikti depiliaciją būtina atidžiai perskaityti bendro naudojimosi taisykles (nuoroda "verta žinoti" teksto viršuje).

Vaizdinę medžiagą kaip atlikti MOOM depiliaciją žiūrėkite čia.

Naudoti MOOM paprasta kaip 1, 2, 3:

 1. Pageidaujamoje vietoje pagal plaukų augimo kryptį plonai (sulig popieriaus plonumu) užtepkite MOOM (prieš tai ją pašildžius iki skysto medaus konsistencijos);
 2. nedelsiant ant viršaus uždėkite specialią juostelę, prispauskite juostelę perbraukiant ją tris kartus;
 3. laikydami įtempę odą juostelės apačioje, su kita ranka staigiu judesiu priešinga plaukų augimo kryptimi nuplėškite juostelę, laikydami ją kiek įmanoma arčiau odos.

! Prastą nepageidaujamų plaukelių depiliaciją gali lemti šios priežastys:

 • per ilgai ar per trumpai šildyta cukraus masė;
 • odos plotas padengtas per storu, per tirštu cukraus sluoksniu (pagrindinė priežastis);
 • ketinami šalinti plaukeliai per trumpi (pagrindinė priežastis!);
 • depiliacijai paruošta oda drėgna, prakaituota ar ant jos likę kremo, aliejaus likučių (pagrindinė priežastis);
 • nepakankamai prie odos prispausta depiliacijos juostelė;
 • per lėtai nuplėšta depiliacijos juostelė;
 • juostelė plėšta ne priešinga plaukų augimo kryptimi.

! Prieš atliekant depiliaciją patartina atlikti odos šveitimą (pilingą) tam, kad pašalinti negyvas odos ląsteles, palengvinti nepageidaujamų plaukelių išrovimą bei išvengti ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Tam puikiai tinka ši lufa. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite šį pienelį, mažinantį plaukų įaugimą ir lėtinantį jų ataugimą (abu šiuos produktus rasite prekių kategorijoje "Depiliacijos priemonių papildymas).

Kitas svarbus patarimas - antrąjį odos "šveitimą" (pakankamai stiprų ir šiurkštų) atlikite tuomet, kai po atliktos depiliacijos praėjus kiek laiko išrauti plaukeliai pradeda atauginėti. Tai apsaugo nuo plaukelių įaugimo į odą.

 

Sudėtis: cukrus, vanduo, ramunėlės, citrinos sultys, arbatmedžio eterinis aliejus.
 

Bendro naudojimosi taisyklės:

Prieš naudojant MOOM neskuskite plaukelių apie savaitę arba iki tol, kol plaukeliai bus netoli pusės centimetro ilgio (tinkamas plaukelių ilgis yra labai svarbu).

Pašildykite MOOM mikrobangų krosnelėje iki ji taps skysto medaus konsistencijos. Pastatykite MOOM mikrobangų krosnelės centre ir šildykite apie 10-30 sekundžių. Priklausomai nuo naudojamos mikrobangų krosnelės galingumo, VISADA patikrinkite MOOM temperatūrą prieš pradėdami ją naudoti. MOOM niekada neturi būti karšta, nes tai gali sukelti rimtus nudegimus, maža to per karšta depiliacijos priemonė paprasčiausiai bus neveiksminga. Pašildyti MOOM jūs taip pat galite įstatę ją į verdantį vandenį, tačiau atkreipkite dėmesį, kad MOOM nebūtų apsemta daugiau nei iki pusės jos pakuotės.

Atminkite, kad VIENINTELĖ priežastis, dėl kurios reikia pašildyti MOOM yra ta, kad galėtumėte ją lengvai paskirstyti ant odos.

Nuplaukite ir nusausinkite odą (sausa oda yra itin svarbu!), pašalinkite visus nešvarumus, makiažą ar kitas kūno priežiūros priemones.

Esant karštam orui arba prakaituojant, prieš tepdami MOOM norimas depiliuoti vietas galite pasitepti pvz. vaikiška pudra.

Plaukų augimo kryptimi plonai (sulig popieriaus plonumu) užtepkite MOOM pageidaujamoje vietoje, nedelsiant ant viršaus uždėkite specialią juostelę, palikdami jos galiuką nepriklijuotą, kad galėtumėte vėliau ją nuplėšti. Atkreipkite dėmesį, jog plaukeliai, pvz. ant kojų, auga skirtingomis kryptimis.

Siekiant, kad juostelė gerai priliptų, perbraukiant prispauskite juostelę tris kartus.

Laikydami įtempę odą juostelės apačioje, su kita ranka greitu judesiu priešinga plaukų augimo kryptimi nuplėškite juostelę, laikydami ją kiek įmanoma arčiau odos.

Atminkite, jog kuo ploniau užtepsite MOOM ir kuo staigiau nuplėšite prilipusią juostelę, tuo geresnį rezultatą pasieksite.

Depiliacijos metu ta pati juostelė naudojama tris kartus. Atlikus depiliaciją ir juosteles išplovus, jas galėsite naudoti metų metus.

Jeigu netyčia užtepėte MOOM nepageidaujamoje vietoje, paprasčiausiai nuplaukite ją, nusausinkite odą ir bandykite dar kartą.

Įspėjimai:

Nenaudokite MOOM ant nudegusios, suerzintos ar pažeistos odos.

Venkite išsiplėtusių venų, apgamų ir karpų.

Prieš naudojant MOOM, visada išbandykite šią depiliacijos priemonę ant nedidelio odos ploto ir galimo rezultato palaukite keletą valandų.

Visada prieš pradedant naudoti MOOM, patikrinkite MOOM temperatūrą. Tačiau bet kuriuo atveju, MOOM niekada neįkais ir nepasieks tokios aukštos temperatūros kaip kad vaškas.

Neteisingas/netinkamas MOOM naudojimas sukelia nudegimus, sudirgimą ar kraujosrūvas.

Jeigu jūs naudojate MOOM pirmą kartą, tam tikras odos sudirgimas galimas, tačiau tai mažės su kiekviena paskesne depiliacija bei ataugusių plaukų silpnėjimu.

Atlikus depiliaciją:

Atlikus depiliaciją, odą nuplaukite drungnu vandeniu. Jums nereikia naudoti jokių drėkinamųjų ar raminamųjų kremų. Tačiau esant poreikiui, įjautrintas vietas galima nuraminti ledo gabalėliais.

Po depiliacijos plaukai atauga po 2-8 savaičių.

MOOM juostelės yra plaunamos ir tinkamos vėl naudoti. Išskalbkite jas šiltame vandenyje ir leiskite joms išdžiūti, padėję jas lygioje vietoje. Neskalbkite juostelių skalbimo mašinoje.

Nuo Komentaras
Natura naturata
2014-03-21
Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Jei palygini šį depiliacinį cukrų su kitais pigesniais, tuomet tampa aišku, kad kokybė kainuoja brangiau. Man jis nepakeičiamas bikini ir pažastų sričiai ir tam pakuotės užtenka tikrai ilgam. Maža to, kiekvieną kartą naudodama MOOM atrandu jį iš naujo, nes iš tikrųjų užtepti cukraus kuo ploniau taip pat yra menas ir beje tokiu būdu cukrus tampa labai skalsus, o ir nudepiliuoja daug geriau."
Natura naturata
2013-05-31
Atsiliepimas, atsiųstas el paštu: "Jau 2 MOOM stiklainiuką pradėjau, tikrai labai geras curkus tik aš jį gerokai pakaitinti turiu, kad gerai pasidengtų. Juostelės Moom'o taip pat labai geros, išplaunu ir iškart su lygintuvu džiovinu, kad būtų idealiai lygos ir gerai priglustų prie odos."
Natura naturata
2013-02-14
Atsiliepimas, atsiųstas el paštu: "Džiaugiuosi atradusi šią nuostabią depiliacijos priemonę Jūsų parduotuvėje!"
Vaida Ž.-Šereckė
2011-05-10
Pirmą kart bandžiau tokį depiliavimo būdą ir ką gi...plaukelius šalina gerai, turbūt reikia atrasti bei priprasti kuo optimaliausiai ja naudotis, kad efektas būtų dar geresnis. Vieną minusą visgi radau -KAINA - depiliavau blauzdas bei pažastis - tam sunaudojau pusė indelio MOOM , o tai yra daugiau nei 30Lt...
Rasa Tolvaisaite
2011-01-06
Įsigijusi šį produktą, nustojau mėtyti pinigus grožio salonams. Nusdepiliavus tam tikras veido vietas, niekada neiškyla spuogeliai po to, kas kartais atsitikdavo po apsilankymo grižio salonuose

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom