Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Grožio salonams

Natura naturata kviečia bendradarbiauti ir kartu dirbti dėl norinčių gyventi sveikiau.

Jūsų grožio salono klientams depiliaciją siūlome atlikti unikalia, profesionaliam naudojimui skirta aromaterapine cukraus depiliacijos sistema, kuri patenkins įnoringiausio kliento poreikius, o ypač to, kuris pageidavo, bet iki šiol neturėjo galimybės pasirinkti ekologiškos depiliacijos.

Depiliacija cukrumi yra išties veiksminga, nelyginamai švelnesnė nei vašku, nežalojanti viršutinio odos sluoksnio, nereikalaujanti po atliktos depiliacijos odos tepti raminamąjį/gydomąjį poveikį turinčiomis priemonėmis.

Taip pat siūlome savo veikloje kūno, veido odos priežiūrai, masažams naudoti aukščiausios kokybės nerafinuotus aliejus (be galo kvapnų slyvų, kokoso riešutų ar kt.), medžių sviestus (nerafinuotą taukmedį, migdolmedį ir kt.) bei gėlių vandenis.

Dėl kosmetologams, masažistams ar kitiems grožio spacialistams taikomos nuolaidų sistemos, pageidaujant dėl produkcijos didesnėse pakuotėse ar kitos išsamesnės informacijos susisiekite su mumis Jums patogiu būdu, t.y. telefonu (8686 50287) arba elektroniniu paštu (natura@naturata.lt).


  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom