Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Apie mus

Šio verslo idėja gimė kartu su mūsų vaikais. Paradoksalu, tačiau tik alergiško vaiko poreikiai paskatino išbandyti natūralias kūno priežiūros priemones, o rezultatas, gautas jas išbandžius, privertė susimąstyti ir pasidomėti tokiomis priemonėmis kiek detaliau. Šis domėjimasis tapo įdomiu ir naudingu užsiėmimu, pamažu pakeitusiu požiūrį bei gyvenimo būdą, o vėliau įtakojusiu ir naujo verslo atsiradimą.

Savo gyvenimo jau neįsivaizduojame be kokybiško kokoso riešutų aliejaus. Džiaugiamės atradę ir įvairiausius, nesuskaičiuojamas panaudojimo galimybes turinčius aliejus, sviestus arba kitaip vadinamas „grynąsias medžiagas". O noras išbandyti natūralią depiliaciją cukrumi ir keletas nesėkmingų bandymų cukraus masę gamintis namų sąlygomis, tapo pretekstu ieškoti panašaus, tik jau sukurto produkto.

Natura naturata parduotuvėje Jums siūlome pačių ieškotą, išmėgintą, lygintą su kitais ir atrastą kaip asmeniškai mums geriausią aukščiausios kokybės kokoso riešutų aliejų, kitas grynąsias medžiagas bei šių medžiagų derinio pagrindu pagamintus kremus ir kitas kūno priežiūros priemones. Čia taip pat rasite autentiškų rankų darbo muilų, atkeliavusių iš tūkstančio ir vienos nakties šalies Sirijos ar pačios Afrikos! Pagaliau turėsite galimybę išbandyti išskirtines cukraus pagrindu pagamintas ekologiškas depiliacijos priemones.

Šioje parduotuvėlėje esanti absoliučiai visa produkcija yra 100% natūralios sudėties, dauguma produktų yra sertifikuoti kaip ekologiški produktai. Posakis „Nedėkime ant savo odos to, ko negalėtume suvalgyti" apibūdina mūsų siūlomus natūralius produktus, nes kiekvieną jų galėtumėte jei ne valgyti, tai bent paragauti tikrai!

Suprantame, jog negalima žmogaus priversti mylėti ir gerbti gamtą. Žmogus turi pats suprasti gamtos reikšmę ir jos teikiamą naudą, todėl kiekvienam norėtume palinkėti suvokimo ir vidinės laisvės rinktis tik tai, kas vertinga, tuo tarpu mes džiaugsimės galėdami bendrauti su pirkėjais, partneriais ir draugais, turinčiais tą patį požiūrį į gyvenimą. 

 

Su geriausiais linkėjimais,                                                                                  Natura naturata

 


  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom