Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Kūno šveitikliai

Kas yra odos šveitimas ir kam jis reikalingas? Ir ar apskritai jo reikia?

Kiekvieno mūsų oda turi natūralų atsinaujinimo ciklą, kurio metu pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės. Šis procesas yra greitesnis jaunystėje, metams bėgant lėtėja. Todėl ne be reikalo pastebime, jog kuo vyresni tampame, tuo daugiau laiko praleidžiame besirūpinant oda.

Pastebėjote, kad oda, kuri iš esmės yra neblogos būklės, kartais atrodo tiesiog nepakenčiamai? Būna pilka, šiurkšti, lyg neleidžianti įsigerti ir sulaikanti odos priežiūros priemonę, kuria tepame odą, paviršiuje?

O ar atkreipėte dėmesį, kokia būna švelni ir minkšta oda, kai ją kremu patepame po pirties, masažo, garinimo, scrub'o ar kaukės procedūrų? Visa tai lemia odos paminkštėjimas, porų atsivėrimas, raginio odos sluoksnio, t.y. negyvų ląstelių pašalinimas, nes tokiu būdu odos priežiūros priemonę sudarantys ingredientai greičiai ir geriau „nukeliauja" į gilesniuosius odos sluoksnius.

Žinojote, kad matomas, t.y. viršutinis, odos sluoksnis, kaip ir nagai ar plaukai, susideda iš negyvų ląstelių? Todėl odos sveikumas ir grožis priklauso nuo gilesniojo jos sluoksnio.

Suragėjusį odos sluoksnį lemia pirma, amžius (lėtėja ląstelių regeneracija), visų antra, nenatūralios odos priežiūros priemonių naudojimas (sintetinės medžiagos nusėda raginiame sluoksnyje - suklijuoja paviršines negyvas ląsteles, ko pasėkoje raginis sluoksnis darosi vis storesnis, o oda tampa „nebegyva").

Todėl norint turėti spindinčią odą, reikia pašalinti tai, kas negyva, - suragėjusias odos ląsteles.

Manoma, kad odos šveitimas sumažina nedideles raukšleles (kurios išryškėja ant suragėjusio odos sluoksnio tarsi ant vaško plokštelės), tačiau neturi įtakos raukšlėms, kurios formuojasi poodiniame sluoksnyje. Nušveista oda tampa gaivesnė ir svarbiausia (!) lengviau įsisavinanti kosmetiką, taigi ir kartu joje esančius aliejus, ekstraktus ir kitas augalų maitinamąsias medžiagas.

Turėkite tai omenyje kasdien, o ypač kai naudojate kaukes, anticeliulitinius kremus ar atliekate kitas ypatingesnes nekasdienines grožio procedūras.

Ir dar rinkitės natūralias priemones tam, kad keliaudamos į giliau organizmą jos netaptų užburto rato priežastimi ;)

Augalinė lufa plaušinė
6,00 EUR
Į krepšelį
 
space
Masažinė šveičiamoji pirštinė
7,50 EUR
 
space
Sviestinis taukmedžio šveitiklis
21,00 EUR
 
space
Ekologiškas gasulo molis (smulkus)
8,00 EUR
 
space
Ekologiški amla milteliai (dėželėje)
9,00 EUR
 
space
Gasulo molio pudra
12,00 EUR
 
space

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2017 bei Green Parent Beauty Awards 2018 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom