Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Dovanos beieškant

Dovanos beieškant

Jūsų patogumui šioje prekių kategorijoje atrinkome ir susisteminome tik kai kurias baltųjų švenčių progai dovanoms tinkančias prekes, tuo tarpu Naturatoje rasite ir kitų, t.y. daugiau nei 300 skirtingų produktų, todėl platesnė dovanų rinkimosi teisė priklauso tik Jums. 

Žinia, mes siūlome dailiai pateiktus, plačius produktus aprašymus, kurį galite dovanoti kartu su dovanojamu produktu (sąlygas jį gauti žr. aprašo pavyzdyje, kurį matote apačioje)!

Apšerkšniję mūsų žiemos – balta, balta kur dairais, ilgas pasakas mažiemus seka pirkioj vakarais. Apie klaidžią sniego pūgą...

Minkštais žingsniais atpėdina Kalėdos. Praveria širdžių vartelius, pasveria nuveiktų darbų kraiteles, suskaičiuoja ištartus gražius žodžius, šypsenas ir stipriai mylėtas dienas. Pakraipo galvą, tyliai nusišypso ir išdalina atsineštas dovanas: kam jaudinančių įspūdžių, kam atkaklaus darbo, o kam meduolių. Kiekvienam pagal nuopelnus, kiekvienam pagal metus, o kai kam - avansu. Kad kitąmet geresnis ir laimingesnis būtų. Kad stipriau mylėtų ir daugiau juoktųsi. Kad vidury šventos nakties nestovėtų kryžkelėje laukdamas užkauksiančių šunų tam, kad dar kartą įsitikintų, jog iš už septynių laukų, aštuonių girių ir devynių marių atplasnos raibaspalvis džiaugsmas. Visas džiaugsmas - mūsų širdyse ir užantyje, bet kai jis taip labai arti - retkarčiais lieka nepastebėtas...

Prekės aprašas
0,00 EUR
 
space 
space

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom