Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Kakavos ir migdolų sviestas

norintiems užsitepti kakavą ant odos!

Plačiau

Į palyginimą

11,00 EUR


Prekės kodas: 555

Pastaba: Šiuo metu neturime


"PLATINUM AWARD FOR BEST ORGANIC BODY BUTTER" nugalėtojas!

Tai paprastas, bet spėjęs tapti pirkėjų mėgstamu riebaus, ekologiško kakavos sviesto ir nerafinuoto saldžiųjų migdolų aliejaus derinys.

Universalus, tinkantis visiems ir viskam. Riebus, sviestinis, svaiginančio kakavos aromato.

Jei vertinate gryną kakavos sviestą, jums be abejonės patiks šis kūno sviestas, nes jo sudėtyje esantis migdolų aliejus pakankamai kietą kakavos sviestą paverčia minkštu, lengvai ant odos besitepančiu sviestu.

Pasitepus odą šiuo sviestu, oda išlaiko kreminės kakavos kvapą, o dėka šio medžių sviesto, kurio kreme yra bent 80%, oda lieka švelni ir labai minkšta.

Rekomenduojama. Nerafinuotas kakavos sviestas, kurio pagrindu pagaminta ši odos priežiūros priemonė, pats iš savęs turi puikų šokolado užuominos kvapą, tačiau sumaišytas su saldžiųjų migdolų aliejumi, kakavos sviestas tampa švelniu ir kvapniu kūno sviestu, kuris nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios rankų ar viso kūno odos priežiūrai.

Į šio skalsaus kūno sviesto sudėtį įeina ekologiškas kakavos sviestas, pagamintas Ugandoje, kurį Afrikos moterys naudoja kaip puikų odos drėkintoją ir minkštintoją.

Kakavos sviestas su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, todėl šis kūno sviestas taip pat yra ideali priemonė ir nėštumo metu.

Kremo sudėtyje esantis migdolų aliejus ypač tinka jautrios odos priežiūrai, todėl šis sviestas neabejotinai tinka ir vaikų odos priežiūrai.

Jeigu pageidaujate įsigyti kakavos sviesto grynoje, neapdorotoje jo formoje, ieškokite jo prekių kategorijoje "Medžių sviestai".

Šio sviesto reikia labai nedaug, jis yra skalsus, todėl naudosite ilgai.

 

Sudėtis: ekologiškas nerafinuotas kakavos sviestas (Theobroma cacao), saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus dulcis) - nieko daugiau!

Pirkėjų komentarų dar nėra.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom