Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Vakuuminė taurelė veido masažui

akivaizdus rezultatas namuose!

Plačiau

Į palyginimą

15,00 EUR


Prekės kodas: AN080

Šiuo metu turime: 26 vnt.


Masažas vakuumine taurele skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apytaką, skatina intensyviau tekėti limfą, odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, didina leukocitų kiekį kraujyje. Jo metu padidėja deguonies tiekimas audiniams, todėl po procedūrų oda akivaizdžiai tampa stangresnė, elastingesnė ir lygesnė.

Toks masažas mažina raukšles, juoko, esančias tarpe antakių taip pat, skatina ląstelių atsinaujinimą, formuoja veido kontūrus. Odai suteikia švytėjimą. Akivaizdžiai mažina, sutraukia poras.

Deguonies prisotintas kraujas perduoda maistingas medžiagas ir skatina kolageno gamybą.

Masažo rezultatas - putli, glotnesnė oda, jos lengvas pakėlimas ir atviresnės akys. Masažas padeda ląstelėse susikaupusiam skysčiui išsivaikščioti taip mažindamas pabrinkimus, maišelius po akimis. Šviesina odos netobulumus: randus, spuogų žymes ir kt. Mažina pagurklį. Valo sinusus.

Įsiurbus odą atsiveria poros, todėl masažo metu naudojamo aliejaus maitinamosios medžiagos prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius.

Kai taurelė prisisiurbia prie odos, susidaro vakuumas, o oda įtraukiama į taurės išgaubos ertmę. Tokį masažą galima atlikti namų sąlygomis, nes vakuuminės taurelės skirtos neturintiems galimybių atlikti mokamas profesionalias procedūras.

Naudojimas. Prieš procedūrą naudojant prausiklį švariai nuplauti odą. Rekomenduojama atlikti ir odos šveitimą. Ją ištepti aliejumi (rankas po to nusiplauti, kad tai netrukdytų atlikti masažo), prie probleminės vietos prispausti taurę, ją spustelti, atleisti įsiurbiant odą ir masažuoti probleminę vietą nurodytomis kryptimis.

Taurelė turėtų prisisiurbti prie odos taip, jog galėtų laisvai judėti jos paviršiumi. Atliekant masažuojančius judesius prie odos prisisiurbusią taurelę stengtis išlaikyti švelniai prispaustą kuo arčiau odos.

Pagrindinis masažo principas: suspausti, įsiurbti odą ir atlikti judesį, - sustojimas įsiurbus odą įtakoja kraujosruvų ar mėlynių atsiradimą.

Įsiurbus odą, kraujas priplūsta į odos paviršių, dėl ko oda gali parausti, įkaisti, tačiau tai yra visiškai normali reakcija, kuri po 15 min. praeina.

Didesnė taurelė naudojama kaktos, skruostų, smakro, žąsies kojelės srityse. Mažąją taurelę - paakiams ir sričiai po antakiais, nosies ir T zonai, apink lūpas.

Masažą atlikti 1, bet ne daugiau nei 3 kartus per savaitę, kurių trukmė turėtų būti 5-10 min. Masažas neatliekamas kelias dienas iš eilės.

Taurelę galima naudoti ir kitose kūno vietose, prie kurių "neprieinama" su didesnio dydžio kūno masažo taure, kurioje juntama įtampa ar reikalinga pagerinti limfos tekėjimą.

! Taurėmis nemasažuojamos stuburo, širdies ir inkstų, šlaunų vidinės, moters pieno liaukų sritys!

! Lyginant šitas prancūziškas silikonines ir gumines rusiškas taureles, šios yra dvigubai minkštesnės, elastingesnės, todėl labiau prisisiurbiančios prie gilesnių odos sluoksnių.

! Į komplektą įeina dvi mažos skirtingo dydžio taurelės.

 

Sudėtis: pagaminta Prancūzijoje iš medicininio silikono

Pirkėjų komentarų dar nėra.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2017 bei Green Parent Beauty Awards 2018 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom