Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Vakuuminė taurė kūno masažui

stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją

Plačiau

Į palyginimą

10,50 EUR


Prekės kodas: AN115

Šiuo metu turime: 66 vnt.


Kai į riebalų ląsteles nepatenka limfa, jose užsistovi vanduo ir riebalai - formuojasi celiulitas. Vakuuminio masažo silikoninės taurelės išjudina šias „užsistovėjusias“ ląsteles. Po tokio masažo procedūrų oda tampa lygesnės, iš organizmo pašalinami  toksinai, atstatoma suglebusi oda.

Vakuuminis masažas skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei spartina riebalų "deginimą", kitaip vadinamą lipolize. Toks masažas lieknina.

Vakuuminis masažas suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, didina leukocitų kiekį kraujyje. Jo metu padidėja deguonies tiekimas audiniams, todėl po tam tikro skaičiaus procedūrų akivaizdžiai oda tampa stangresnė, elastingesnė ir lygesnė.

Kai taurelė prisisiurbia prie odos, susidaro vakuumas, o oda įtraukiama į taurės išgaubos ertmę. Vakuuminis masažas veikia panašiai kaip dulkių siurblys — celiulito pažeistos vietos yra veikiamos nekintamu ir pulsuojančiu vakuumu. Tokį masažą galima daryti ir namų sąlygomis, nes vakuuminės taurės – nebrangus ir patogus kovos su celiulitu būdas.

Naudojimas. Šią procedūrą geriausia atlikti vonioje, nusiprausus po šiltu dušu. Prieš procedūrą odą gausiai ištepti anticeliulitiniu aliejumi, prie probleminės vietos prispausti taurę ir ją spustelti. Taurė turėtų prisisiurbti prie kūno taip, jog galėtų judėti jo paviršiumi. Atliekant masažuojančius judesius prie odos prisisiurbusią taurelę stengtis išlaikyti prispaustą kuo arčiau odos.

Atliekant šlaunų masažą, patariama masažuojamą koją patogiai užkelti 90 kampu ant kėdės. Esant celiulitui  probleminės vietos masažuojamos judesiais ratu ir linija, spirale ar zigzagu, kas skatina riebalų ląstelių susiskaidymą.

Kad vėl grožėtis elastinga ir lygia oda, prireiks 3- 4 procedūrų per savaitę, kurių trukmė atskirai kūno sričiai turėtų būti bent 5 min. Pirmus rezultatus išvysite po pirmųjų 4 procedūrų, o malonius kūno pokyčius galutinai išvysite po 3 savaičių masažo. Pabaigus ciklą, procedūrą patariama kartoti kelis kartus mėnesyje tam, kad palaikytumėte tai, ką pavyko pasiekti.

Nuolat jaučiant įtampą pečių juostoje, pečių srityje ratu daromi judesiai taurele. Esant radikulitui daromas juosmens zonos masažas.

Prieš ir po masažo gerti kuo daugiau skysčių.

! Taurelėmis nemasažuojamos stuburo, širdies ir inkstų, moters pieno liaukų sritys!

! Lyginant šitas prancūziškas ir, iš pažiūros, analogiškas rusiškas taureles, šios yra dvigubai minkštesnės, elastingesnės ir dukart labiau prisisiurbiančios prie odos.

 

Sudėtis: pagaminta Prancūzijoje iš medicininio silikono

Pirkėjų komentarų dar nėra.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2017 bei Green Parent Beauty Awards 2018 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom