Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Gasulo molio pudra

tiesiog šilko švelnumo

Plačiau

Į palyginimą

12,00 EUR


Prekės kodas: RHAS200

Šiuo metu turime: 2 vnt.


Ghassoul, rhassoul - taip vadinamas nuostabusis Maroko molis iš Atlaso kalnų. Arabiškai ghassala reiškia "būti išpraustam".

Gasulo molis, dar vadinamas rasulu, išsiskiria iš kitų molio rūšių nepaprastu švelnumu bei gydomosiomis savybėmis. Tai mineralų gausus molis, buvęs nusėdęs jūros dugne prieš milijonus metų - jame yra didelis kiekis silicio, kalio bei magnio.

Rasulas kaip plaukų ir odos priežiūros priemonė per amžius buvo naudojamas vakarų Afrikoje ir buvo populiariausia prekė, gabenama kupranugarių karavanais iš Sacharos į Indiją. Rasulas buvo apdovanotas senovės Egipto bei Romos aukštuomenės atstovų, o šiomis dienomis pats Maroko princas prižiūri privatų, savo poreikiams naudojamo, rasulo molio klodą.

Gasulas šimtmečius naudojamas Maroke ir Tunise. Čia jis yra būtina tradicinių garinių pirčių su šiltu akmeniniu stalu, įvairių kitų SPA procedūrų dalis.

Šis molis išsiskiria iš kitų molio rūšių savo nepaprastu gebėjimu absorbuoti vandenį, todėl jis įtiks ir patiks norintiems turėti purius plaukus, pagerinti jų tekstūrą, džiaugtis sveika ir švaria oda.

Šis molis toks švelnus, jog prausiantis jo pasta atrodo, jog oda plaunama ne šiurkščiais molio grūdeliais, o muilo puta.

Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo atlikti tyrimai, siekiant įvertinti šio molio gydomąsias savybes - buvo nustatyta, jog net ir vienas gasulo molio panaudojimas sukelia ženklius pokyčius odoje:

  • sumažina sausumą (79%);
  • pagerina odos skaistumą (68%);
  • pagerina odos elastingumą/tvirtumą (24%);
  • pagerina odos tekstūrą (106%).

Svarbu! Nemaišykite rasulo molio su pigiu taip pat Maroko raudonuoju moliu, pasižyminčiu stipriu traukiančiuoju poveikiu, ir kuris nėra tinkamas sausai ar jautriai odai.

Rekomenduojama. Gasulas tinka kasdienės visų odos tipų, net ir jautriausios, kamuojamos rožinės ar išsiplėtusių kapiliarų odos priežiūrai.

Šis šilkinis molis neerzina veido, kūno ar galvos odos, jis valo odą, nepašalindamas jos apsauginio sebumo.

Gasulas pašalina riebalų perteklių odos paviršiuje ir viduje, tai pat besikaupiantį aplink juoduosius spuogelius.

Veido odos priežiūrai:

  • visų tipų, net ir jautrios odos prausiklis - gasulo pasta iš molio vandens ir aliejaus nešvarumus nuplauna švelniai, neputodamas ir nepažeisdamas odos; naudojant gasulą, atsistato normali hidrolipidinės odos plėvelės gamyba;
  • makiažo valiklis - skysta gasulo pasta švelniai ištrinti šlapią veido odą sukamaisiais judesiais, nuplauti vandeniu;
  • šveitiklis - nušveičia odą ir padeda pasišalinti toksinams ir šlakams.
  • kaukė riebiai, mišriai, nešvariai odai, nes gasulas sugeria riebalų perteklių, veido nešvarumus, ir ypač gerai ištraukia nešvarumus iš porų. Tereikia gasulą sumaišyti su vandeniu, dar geriau - su hidrolatu iki skystos pastos konsistencijos; pastą užtepti ant veido ir palikti 5 min., nuplauti drungnu vandeniu.

! Sausai ar jautriai odai pastą ruoškite skystesnę ir būtinai įmaišykite šlakelį nerafinuoto jojobos, avokadų, makadamijų ar arganų aliejaus.

Gasulo pastą galite praturtinti šaukšteliu ekologiško natūralaus jogurto arba medaus - puikiai tinka išsausėjusiai, skaistumą praradusiai veido odai. Pvz., molio+medaus derinys tampa puikia kauke sausos odos priežiūrai.

Patariame į gasulo+vandens masę papildomai įdėti to aliejaus/produkto, kurio savybių reikia jūsų odai (pvz., siekiant valančio efekto, įpilti ricinos ar jojobos aliejaus, priešraukšlinio - erškėtrožių ir t.t.).

Kūno odos priežiūrai:

Gasulas naudojamas SPA centruose, nes jis puikiai minkština odą, nuplauna visus nešvarumus, pašalina negyvas ląsteles, ko pasėkoje oda lieka minkšta, švelni it aksomas.

  • prausiklis - sumaišykite gasulą su drungnu vandeniu iki skysto jogurto konsistencijos; ištepkite storu sluoksniu visą kūną; palaikykite bent kelias minutes (geriausiam rezultatui pasiekti laikyti 15-40 min.), nuplaukite vandeniu;
  • šveitiklis - nušveičia odą ir padeda pasišalinti toksinams ir šlakams.

Plaukų priežiūrai:

Veikia kaip natūralus šampūnas ir balzamas viename, kuris nuplauna nešvarumus ir riebalų perteklių nuo galvos odos ir plaukų, nepažeisdamas nei plaukų folikulų nei keratino, kartu subalansuodamas plaukų riebalų liaukų veiklą.

Palieka plaukus žvilgančius, švelnius bei puresnius, sumažina jų dažno plovimo poreikį. Šalina pleiskanas bei palengvina pernelyg riebaluotų plaukų problemą.

Gasulo šampūną paprasta pasiruošti namuose. Tiesiog pasiruoškite molio pastą, išmaišykite ją iki skysto jogurto konsistencijos ir užtepkite bei ištrinkite šia pasta drėgnus plaukus bei galvos odą. Ištrinktus plaukus palikite 5-10 minutėms (sausi plaukai); 5-15 minutėms (normalaus tipo plaukai); 10-20 minutes (riebaus tipo plaukai). Atlikus procedūrą plaukus gausiai nuplaukite vandeniu.

Vėliau, kai plaukai pripras prie rasulo molio procedūrų, pastebėsite, jog efektui pasiekti laikyti moliu ištrinktų plaukų nebereikės ir juos galėsite plauti iškart. 

Gasulo pastą galite praturtinti šaukštu medaus - tai puikiai tinka saulės nugarintiems, išsausėjusiems plaukams.

Naudojimas. Gasulas naudojamas pastos pavidalu. Pasta gaminama maždaug tokiomis proporcijomis: 1 dalis gasulo : 2 dalys hidrolato, tyro vandens ar žaliosios arbatos. Nemaišykite masės iškart, o tiesiog palikite ją 5 minutėms tam, kad vanduo pats absorbuotųsi į molį. Tik po to įpilkite trūkstamą kiekį vandens, kad gautumėte skysto jogurto konsistencijos molio pastą. Gasulas skalsus, pvz., vienkartinei veido valymo procedūrai pakanka trečdalio arbatinio šaukštelio molio.

Geriausiam rezultatui pasiekti gasulas maišomas su rožių, levandų ar ramunėlių vandeniu (gėlių vandens rasite prekių kategorijoje "Veido priežiūra"), gautą molio masę galima praturtinti augaliniais aliejais ar ekstraktais dėl jų teikiamo poveikio.

Kuo oda sausesnė ir jautresnė, tuo skystesnė ir riebesnė (praturtinta aliejumi) gasulo pasta turi būti naudojama.

Dažnai gasulą maišome su tyru mineraliniu vandeniu ir visada rekomenduojame Evian natūralų vandenį, kadangi esame buvę Evian miestelyje, esančiame prie pat Prancūzijos Alpių - būtent ten, kur ir išgaunamas šis mineralinis vanduo.

Gasulo pastos galima pasidaryti ir didesnį kiekį. Tereikia tokią pastą laikyti pačioje šilčiausioje šaldytuvo vietoje (duryse, daržovių skyriuje) ne ilgiau kaip 7 dienas arba ne ilgiau nei 2 dienas ją laikant kambario temperatūroje.

Čia galite paskaityti mūsų straipsnį apie ekologišką gasulo molį.

Tiekiamas patogioje naudoti, rytų paslaptį menančioje dėželėje.

Koks rytietiškas gėlių vanduo ar arganų aliejus ir šis Maroko Atlaso kalnų molis būtų puiki dovana.

 

Sudėtis: 100% gasulo/rasulo molis

Pirkėjų komentarų dar nėra.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom