Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Depiliacijos priemonės

Depiliacijos priemonės

MOOM yra natūralių, cukraus pagrindu sukurtų depiliacijos priemonių pradininkė. Šios 100% natūralios depiliacijos priemonės sukurtos prieš 20 metų tam, jog kiekvienas, naudojantis įprastas depiliacijos priemones, turėtų galimybę išbandyti kai ką visiškai nauja.

Skutant nepageidaujamus plaukelius ar naudojant depiliacinius kremus, plaukeliai tėra nuskutami, dėl ko jie greitai atauga.

Net jei depiliacinis vaškas išrauna nepageidaujamus plaukelius su šaknimis, jis neabejotinai žaloja odą, be to vašku atliekama depiliacija yra nepaprastai skausminga. Po depiliacijos vašku, pažeistai odai reikia gydomojo kremo. Tuo tarpu, MOOM depiliacijos priemonių sudėtyje yra eterinių aliejų, pasižyminčių antiseptinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis, dėl ko atlikus depiliaciją MOOM priemonėmis, odai nereikės papildomo kremo. Depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei vašku, ji nedirgina ir nežaloja odos, be to, atliekant depiliaciją cukrumi pašalinami plaukeliai, kurie ataugdami neįauga į odą.

Pasirinkus MOOM depiliacijos priemones, viršutinis odos sluoksnis nebus žalojamas skutimosi peiliukais, šalinant nepageidaujamus plaukelius nebereikės naudoti vaško, alkoholio ar kitokių kenksmingų ar odą dirginančių ingredientų.  MOOM nedirgina odos, gi atvirkščiai šios natūralios depiliacijos priemonės drėkina ir glotnina odą, nes MOOM susideda TIK iš cukraus, citrinos sulčių, ramunėlių, arbatmedžio eterinio aliejaus ir vandens. Su MOOM pašalinsite nešvarumus ir negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus, ko pasėkoje kiekvieną kartą naudojant MOOM oda taps minkštesnė ir glotnesnė. MOOM depiliacijos priemonės nenuplėšia plaukelių, o šalina juos su šaknimis.

MOOM yra hipoalergiška, joje nėra jokių sintetinių kvapų, cheminių ar dirbtinių medžiagų. MOOM produkcija nebandyta su gyvūnais.

MOOM depiliacijos juostelės pagamintos iš standžiai išsaustos medvinės, jos yra plaunamos ir yra daugkartinio naudojimo.

Kaip žinoma, ne viskas, kas yra natūralu, tinka mūsų odai. Juk net ir natūralūs produktai, savo sudėtyje turintys tokių ingredientų, kaip, pavyzdžiui alkoholis, neabejotinai sausina ir dirgina jūsų odą. Tuo tarpu, MOOM susideda tik iš šių gydomųjų savybių turinčių ingredientų:

  • Ramunėlių - gėlių, nuo neatmenamų laikų garsėjančių savo savybėmis, pasižyminčiomis raminamuoju, antialerginiu ir regeneruojančiu poveikiu;
  • Cukraus - naudojamo dėl jo, kaip medžiagos, rišlumo bei lipnumo. Be to, cukrus yra dar ir natūralus konservantas;
  • Citrinos -antiseptiko, palaikančio gyvybingumą, greitinančio cirkuliaciją bei turinčio šildomųjų savybių;  
  • Eterinių aliejų - pasižyminčių antiseptinėmis, priešgrybelinėmis, antibakterinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis;
  • Natūralaus vandens, kuris yra MOOM depiliacijos priemonių pagrindas.  

MOOM depiliacijos priemonės iš kitų, panašaus principo depiliacijos priemonių, išsiskiria savo sudėtimi (į MOOM cukraus mišinio sudėtį įeina ne tik vanduo, cukrus bei citrina, bet ir ramunėlės su nepakeičiamaisias eteriniais aliejais); rinkinio sudėtyje esančiais priedais, t.y. dviejų skirtingų dydžių mentelėmis bei  juostelėmis, kurios yra ne popierinės daugkartinės, kaip kad siūlomos kitų gamintojų, o tikrų tikriausios medvilninės juostelės, kurias jūs neabejotinai naudosite metų metus; depiliacijos priemonių gausa, suteikiančia galimybę nepageidaujamų plaukelių depiliaciją atlikti skirtingą odos jautrumą ir jos tipus turintiems žmonėms, siūlančia depiliaciją atskirai moterims, specialiai vyrams bei išskirtinai profesionalams. 

MOOM depiliacijos priemonės yra ne tik 100 % natūralios, bet ir CCOF organizacijos (nuo 1973 m. lyderiaujančio Šiaurės Amerikos sertifikatoriaus) sertifikuotos kaip ekologiškos.

MOOM yra organizacijų "Beauty Without Cruelty" ir "The National Association of Chain Drug Stores" narė.

MOOM depiliacijos priemonių pakuotės yra pagamintos iš perdirbamos medžiagos.

Jei norėtumėte pamatyti vaizdinę MOOM depiliacijos priemonių naudojimo medžiagą (anglų kalba), spauskite čia

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

 

Naujienlaiškis

bottom