Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Aliejai

Aliejai

Odai vertingiausi yra nerafinuoti, t.y. chemiškai neapdoroti, aliejai, gauti pirmojo šalto spaudimo būdu, nes tik tokie aliejai išlaiko savo vertingąsias savybes, juose lieka vitaminai ir kitos bioaktyvios medžiagos.

Ar atkreipėte dėmesį, jog medžių sviestas ir aliejai yra ne kas kita, kaip tik kiekvienos veido, kūno priežiūros priemonės sudedamoji dalis?

O ar žinote, kad paprastam masinės gamybos kremų vartotojui neįmanoma sužinoti kokie, t.y. rafinuoti ar nerafinuoti, aliejai sudaro naudojamo kremo sudėtį, nes tokia informacija ant produkto pakuotės paprasčiausiai nėra pateikiama?

Ir ar pastebėjote, jog kone visos masinės gamybos veido, kūno priežiūros priemonės, nežiūrint į tai, kokie, rafinuoti ar ne, aliejai sudaro jos sudėtį, be visa ko yra praturtintos odai kenkmingomis medžiagomis, kurios tampa "būtinos ir reikalingos" gamintojams (bet ne jūsų odai) dėl patrauklios produkto spalvos, konsistencijos ar ilgesnio galiojimo laiko?

Todėl siūlome išbandyti tai, ką atradome ir vis dar atrandame, t.y odos priežiūrai naudoti aukščiausios kokybės aliejus, sviestus, gėlių vandenis, tačiau ne kaip kosmetinį priedą, o grynu jų pavidalu - taip, kaip tai darė žmonės prieš tūkstančius metų ir kaip, beje, tolimuose kraštuose jie tai daro iki šiol...

Paradoksalu, bet vanduo iš išorės nedrėkina odos, tik dar labiau ją sausina. Aliejai nesusigeria į odą, jie lieka odos paviršiuje, taigi jos taip pat nedrėkina. Iš tikrųjų epidermis sugeria ne gryną vandenį, o vandens ir aliejaus mišinį, išoriškai aliejus nedrėkina odos, bet „nusineša" vandenį įsigerdamas į ją. Todėl nepamirškite aliejus ar jų mišinius tepti ant drėgnos odos (aliejų paskirsčius ant drėgnų rankų). Naudodami aliejus tokiu būdu nustebsite jų naudojimo skalsumu, be to džiaugsitės akivaizdžiais aliejų poveikio rezultatais. Maža to, įsitikinsite, jog tinkamai naudojami ir pasirinkti aliejai nekemša porų, "neblizgina" net riebiausios odos, o atvirkščiai labai gražina bei gerina odos būklę.

Ekologiškas argano aliejus
18,50 EUR
 
space
Kamelijų aliejus
10,50 EUR
 
space
Ekologiškas simondsijų (jojobos) aliejus
17,00 EUR
 
space
Marulų aliejus
17,00 EUR
Į krepšelį
 
space
Japoniškas ryžių sėlenų grožio aliejus
11,00 EUR
 
space
Rožių otto
17,00 EUR
 
space
Ekologiškas granatų sėklučių aliejus
9,50 EUR
 
space
Ekologiškas makadamijos riešutų aliejus
11,00 EUR
 
space

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

 

Naujienlaiškis

bottom