Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Himalajų druskos kristalai

unikalus gamtos produktas

Plačiau

Į palyginimą

34,00 Lt


Prekės kodas: 8895

Šiuo metu turime: 2 vnt.


Prieš 400-500 milijonų metų, susidūrus žemynų plokštėms, susidarė Himalajai. Prieš tai šiame regione buvo didelė jūra Tetija. Džiūstant šiai „palaidotai" jūrai, nusėdo druskos, išsaugodamos savyje saulės energiją. Druskos klodai liko neužteršti šiuolaikiniais teršalais, nes milijonus metų buvo saugomi išsilydžiusių uolienų sluoksnio.

Jums siūloma Himalajų druska yra natūralios kilmės, civilizacijos nepaliestas produktas, ji visiškai švari, be jokių priedų, neapdorota ir chemiškai nevalyta. Ją išgaunant nenaudojami jokie chemikalai, priešingai nei kitos druskos, ji kasama iš vienos seniausių druskos kasyklų Himalajų papėdėje, kurioje jau 2000 metų druska tradiciniu būdu kasama, rankiniu būdu rūšiuojama, plaunama, džiovinama saulėje, o apdorojama akmenimis.

Himalajų druskoje yra net 84 elementų, ne tik natrio chlorido, jodo ir vandens, kaip įprastoje druskoje. Šioje druskoje yra visi mineralai ir elementai, kurie egzistuoja žmogaus organizme - būtent tai įtakoja jos natūralų rausvą atspalvį! Joje gausu geležies, kalio ir magnio - tuo ji ženkliai skiriasi nuo įprastos stalo druskos.

Himalajų druskoje, palyginus su kitomis druskomis, yra gausu kalio ir santykinai mažiau natrio. Ji padeda šalinti toksinus, reguliuoja odos pH ir vandens kiekį organizme, tonizuoja ir jaunina. 

Tai visiškai natūralus, neperdirbtas produktas, kurio poveikis iš esmės skiriasi nuo stipriai perdirbtų plačiai naudojamų produktų (panašiai kaip apdirbtas ir natūralus cukrus, balti ir pilno grūdo nevalyti miltai, rafinuoti ir šalto spaudimo nerafinuoti aliejai).

Himalajų druska turi taisyklingų kristalų struktūrą - tai lemia jos didelę energetinę vertę.

Himalajų druska rekomenduojama plauti nosiai, maudantis pilti į vonią.

Himalajų druska - vienintelė druska Žemėje nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu, išplaunanti senąsias druskas ir šlakus.

 

Himalajų druska vonioje

Tai prabangi, bet labai veiksminga vonia. Ji valo šlakus, regeneruoja, jaunina odą, gydo neurodermitą, psoriazę, aknę, alergiją ir niežulį. Tonizuoja ir gerina miegą. Į vonią pilama apie 250g - 500g Himalajų druskos. Vonios trukmė - 15 - 30 min. Nepersilieti švariu vandeniu, tik švelniai apsišluostyti.

Laikoma, jog vienas išsimaudymas Himalajų druskos vonioje tolygu trijų dienų detoksikacijos kursui.

Himalajų druskos vonia - detoksikuoja, jaunina, drėkina odą, reguliuoja jos pH, atpalaiduoja, stipriai drėkina odą, palankiai veikia esant odos problemoms - dermatitui, niežėjimui. 

 

Himalajų druska vonelėje

Himalajų druskos valančios savybės labai veiksmingos darant detoksikuojančias kojų voneles. Tam naudojamas 1% druskos tirpalas (10g druskos 1ltr vandens). Procedūros trukmė 15-20 min.

Truputį druskos rekomenduojama įmesti į vonelę, kurioje peršalus mirkote kojas.

 

Himalajų druska nuo prakaitavimo

Sudrėkintas Himalajų druskos gabaliukas - puiki priemonė nuo prakaito. Jis naikina prakaito bakterijas ir neužkemša odos porų. Veiksmingas, bekvapis, neerzina odos.

 

Himalajų druska nuo pleiskanų

Druska naikina pleiskanas, be to pasižymi ne tik odą, bet ir plaukus minkštinančiomis savybėmis. Tyrelė iš penkių šaukštų vandens ir šimto gramų druskos įtrinama į galvos odą, palaikoma kelias minutes, iššukuojama ir išplaunama šampūnu. Po tokios procedūros neliks/sumažės pleiskanų, plaukai bus minkšti, blizgantys ir gražūs.

 

Sudėtis: 100% Himalajų druskos kristalai

 

 

Pirkėjų komentarų dar nėra.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. Norintys už prekių pristatymą mokėti 5lt, tolimesniuose užsakymo žingsniuose rinkitės prekių pristatymą paštu (nuo 100lt - pristatymas NEMOKAMAS)!

2. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

3. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

4. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

5. Išbandykite mūsų išskirtines skutimosi priemones , kurių dėka tikrai pajusite skirtumą!

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2013 bei Green Parent Beauty Awards 2013 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom