Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Afrikietiškas juodasis muilas

PIGIAU DĖL KITO FORMATO! "Green Parent Awards" nugalėtojas, išrinktas geriausiu muilu!

Plačiau

Į palyginimą

8,50 EUR


Prekės kodas: 886

Šiuo metu turime: 2 vnt.


Dėmesio! Pigiau dėl to, kad suklydome ir užsakėme ne įprastą gabalinį muilą 130g gabalėlyje, o tą patį muilą tame pačiame 130g kiekyje, tik nesupresuotą, t.y. šis juodasis muilas tiekiamas minkšta, biria, nesupresuota forma. Naudojamas įprastai, į delnus paimant biraus muilo dripsnių. Ta pati kokybė.  

 

Bendra info apie juodąjį muilą. Juodasis muilas Afrikoje naudojamas nuo neatmenamų laikų, o ypatingas jo gamybos receptas perduodamas iš kartos į kartą tam, jog būtų išvengta prastų šio unikalaus muilo kopijų. Kiekviena šeima ar gentis naudoja individualų šio muilo gamybos būdą, minimaliai nukrypdama nuo per šimtmečius nusistovėjusio recepto.

Juodasis muilas gaunamas, jo gamybos procese panaudojant vietinio derliaus augalų pelenus, kakavos pupelių lukštus, palmių lapus, taukmedžių ar bananų žieves. Pirmiausiai lapai bei žievės yra džiovinami saulėje, vėliau katile ant laužo liepsnos arba tiesiog puode ant viryklės visa tai skrudinama palaikant pastovią temperatūrą, kuri yra labai svarbi, siekiant išgauti reikiamą muilo spalvą, tekstūrą bei kvapą. Toliau pilamas vanduo bei įvairūs, tokie kaip taukmedžio, kokosų ar palmių aliejai. Viskas yra kruopščiai maišoma mažiausiai parą (!). Po to ši muilo masė yra paliekama kelioms savaitėms brandintis.

Tikrasis tradicinis juodasis muilas gimsta Vakarų Afrikoje ir niekur kitur pasaulyje! Tik Ganos muilas yra juodojo muilo originalas!

Juodojo muilo sudėtis yra visiškai natūrali, o tamsią spalvą įgauna natūraliai muilo gamybos proceso metu, tai jokiu būdu nėra dirbtinai išgauta spalva, naudojant dažomąsias medžiagas ar anglį. Šarmas, naudojamas šio muilo gamybos procese, gaunamas iš džiovintų kakavmedžio pupelių lukštų pelenų.

Dėka natūralios kilmės ingredientų, juodasis muilas laikomas vienu sveikiausių muilų. Jis labai gausiai putoja, yra švelnaus žemės aromato.

 

Šis muilas susideda ne tik iš saponifikuotų, bet ir NEsaponofikuotų aliejų (konkrečiai jis praturtintas nerafinuotu kakavos sviestu), kas lemia muilo kokybę ir odos nesausinimo faktorių. Todėl skirtingų gamintojų gabaliniai juodieji muilai visada skiriasi kokybe.

Rekomenduojama. Juodasis muilas tinka visų tipų, o taip pat ir vaikų odos priežiūrai. Jį gali naudoti įvairaus amžiaus žmonės.

Juodasis muilas drėkina ir minkština kūno odą, gerina išbertos, egzemos paveiktos odos būklę.

Šiuo muilu galima prausti riebią veido, T zonos odą, nes jis padeda išvengti spuogelių, inkštirų. Ypač rekomenduojamas, norintiems išvengti spuogelių, esančių ant nugaros.

Atsižvelgiant į skirtingų žmonių patirtį naudojant juodąjį muilą, labiau tinka riebios nei sausos odos priežiūrai. Nors vis tik būta daug skirtingų patirčių bei nuomonių iš naudojusių jį sausos odos priežiūrai, todėl kiekvienas turėtų išbandyti šį muilą asmeniškai, nes jis tikrai unikalus produktas.

Juodasis muilas taip pat gali būti naudojamas vietoje sausų plaukų šampūno. Riebių plaukų priežiūrai - vietoje kondicionieriaus, nes plaukus išplovus šiuo muilu jie lieka švelnūs ir lengvai iššukuojami.

Apie šį muilą žiūrėkite štai čia.

Tiekiamas dailioje popierinėje dėželėje.

 

Sudėtis: saponifikuotas taukmedžio sviestas (Butyrospermum parkii), saponifikuotas kokosų aliejus, saponifikuotas palmių aliejus, nerafinuotas kakavos sviestas (Theobroma cacao)

Nuo Komentaras
Snieguolė Z.
2011-01-12
Tai skalsus, geras putojantis muilas. Mano oda sausa, todėl jį labiau renkuosi plaunant riebią galvos odą. Plauna puikiai, plaukai žavingai krenta, tačiau labai svarbu išskalauti parūgštintu vandeniu, kitaip norimo rezultato galima nesulaukti.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom