Natura naturata

spacespace
Detali paieška
Facebook

Arbatmedžių vanduo (purškiamas)

riebios, spuoguotos, paauglių odos priežiūrai

Plačiau

Į palyginimą

11,00 EUR


Prekės kodas: 773

Šiuo metu turime: 2 vnt.


Dažniausiai riebios, spuoguotos odos priežiūrai naudojamos agresyvesnės priemonės, tokią odą prausiame muilu, šveičiame, sausiname spiritiniais ingredientais. Taip papuolama į užburtą ratą, tačiau ką daryti jei oda riebi?

Viena tokių „lengvesnių“ priemonių yra tyras arbatmedžio vanduo. Juo oda tonizuojama, nuvaloma, dezinfekuojama. Švelniai, neagresyviai, per daug nesikišant į natūralius procesus.

Šis arbatmedžio vanduo = tyras vanduo + jame išlikę 2% – 5% arbatmedžio eterinio aliejaus – nieko daugiau sudėtyje!

Nes juk hidrolatai – aromaterapijos homeopatija, - juose lieka keli procentai augalo eterinio aliejaus.

Arbatmedžiai, kuriuos senoji gyventojų karta vadina „sniegu vasarą", auga Australijoje, drėgnose Naujojo Pietų Velso žemėse. Kai krūmas pasiekia 5-7 metrų aukštį, iš šviežiai nuskintų smulkių šakelių distiliacijos būdu gaminamas arbatmedžio aliejus bei vanduo.

Distiliavimas yra pagrindinis eterinių aliejų išgavimo iš augalų metodas. Distiliavimo metu augalas yra kaitinamas. Karštis ir garai persismelkia pro augalo sieneles iki tų augalo ląstelių, kuriose kaupiasi eterinės medžiagos, kurios su garais patenka į specialų vamzdelį. Garai virsta skysčiu, o augalo ekstraktas virsta eteriniu aliejumi.

Ši lengvesnė už vandenį kvapni medžiaga susikaupia indo paviršiuje, todėl lengvai atskiriama nuo vandeningos masės. Taigi nugrėbus paviršinę susikaupusią masę gauname eterinį aliejų, o ta likusi vandeninga masė (kurioje ant viršaus buvo nusistovėjęs aliejus) ir yra vadinamas gėlių ar žolelių vanduo, kuriuose lieka ištirpę keli procentai atitinkamo augalo eterinio aliejaus.

Rekomenduojama. Šis vanduo turi stiprių antibakterinių, antiseptinių bei priešuždegiminių savybių. Pasižymi sutraukiančiomis, odą regeneruojančiomis, šviesinančiomis savybėmis, ypatingai tinka riebios, mišrios, spuoguotos, paauglių, T zonos odos priežiūrai.

Arbatmedžių vandeniu taip pat galima dezinfekuoti nubrozdinimus, nedideles buitines žaizdas, papurkšti vabzdžių įkandimo vietas, karšto vandens nuplikytą, saulėje nudegusią odą.

Naudojimas. Hidrolatu sudrėkintu vatos diskeliu valyti veidą, norint sudrėkinti ir tonizuoti veido odą, taip pat užbaigiant makiažo valymo procedūrą, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių ar maudynių baseine; leisti natūraliai išdžiūti, kad hidrolate esančios bioaktyvios medžiagos įsigertų į odą.

Kremą  tepkite ant drėgnos, pvz., hidrolatu apipurkštos odos - kremas naudosis skalsiau, be to lengviau ir geriau įsigers į jau sudrėkintą, minkštesnę odą.

Arbatmedžių vandeniu galima praturtinti miltelių pavidalo kaukes, pvz., valančią nimbamedžio kaukę ir dar daugiau!

 

Sudėtis: arbatmedžių vanduo (Malaleuca alternifolia)

Nuo Komentaras
Rūta Gram
2014-07-09
Atgaivina veido odą, ypač nuostabus karštą vasaros dieną (laikau šaldytuve). Kvapas neįprastas, bet malonus ir neerzinantis. Taip pat naudoju kaukėms.
Kristina Šiaudinienė
2013-05-25
Labai patinka. Naudoju veido valymui, tonizavimui, pilu į kaukes. Taip pat praplaunu įvairias žaizdeles.

Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

  Prekių krepšelis

Tuščia

KARŠTOS NAUJIENOS!

1. NAUJIENA  - žalsvas nefrito volelis veido masažui!

2. Išmėginkite išskirtinius Naturatos produktus, tokius vienintelius LT - išsuktą taukmedį, Monoi, kakavos sviestą!

3. Mūsų skystas juodasis muilas pateko į GB leidinio "Daisy green magazine" mėgstamiausių natūralių produktų sąrašą!

4. Kaupkite savo nuolaidą (daugiau apie tai Taisyklėse)!

5. Patarimai, diskusijos, mūsų pačių patirtis - junkitės prie mūsų Facebook'o puslapio, kurio nuorodą rasite el. parduotuvės kairėje.

6. Mūsų platinama AKAMUTI produkcija ir vėl Platinum Awards 2018 bei Green Parent Beauty Awards 2019 nugalėtoja!

Naujienlaiškis

bottom